Lärare

Alexander Schöning

Lärare i matematik och NO
IM-programmet
Signatur: ASG

Annika Flodin

Lärare i handelsämnen
FS/HA-programmet
Signatur: AFN

Ann-Sofie Jaredal

Lärare i svenska och engelska
Andra Chansen
Signatur: AJL

Benjamin Nicolaisen

Lärare i engelska
SA-programmet

Britt-Marie Backlund

Lärare i matematik och fysik
Lektor
EK/NA-programmet
Signatur: BBD

Charlotte Edin

Specialpedagog
IM & FS/HA-programmet

Daniel Welander

Förstelärare
Lärare i historia och religion
IM-programmet
Signatur: DWR

Elsa Grännsjö

Lärare i engelska
Andra Chansen
Signatur: EGÖ

Emelie Johansson

Lärare i matematik och engelska
IM-programmet
Signatur: EJN

Emil Asplund

Lärare i engelska
Tjänstledig

Gunilla Nordenborg-Walin

Lärare i svenska, SVA och Hem- och konsumentkunskap
IM-programmet
Signatur: GNW

Halez Nazer Abdulkarim

Utvecklingslärare
FS/HA/IM-programmet

Hans Olov Högberg

Lärare i entrepenörskap och ledarskap & organisation
FS/HA-programmet
Signatur: HHG

Hatema Delilovic

Lärarassistent

Henrik Cederberg

Lärare och schemaläggare

Jan Hedén

Lärare i idrott och matematik
EK/NA-programmet
Signatur: JHN

Johanna Lundhammar

Lärare i geografi och samhällskunskap
IM-programmet
Signatur: JLR

Jon Rask

Lärare i samhällskunskap och religion
EK/NA-programmet
Signatur: JRK

Josefine Jönsson

Lärare i engelska och franska
EK/NA-programmet
Signatur: JJN

Jörgen Breicha

Förstelärare
Lärare i matematik, svenska och historia
FS/HA-programmet
Signatur: JBA

Klara Lövgren

Lärare i svenska och engelska
IM-programmet
Signatur:

Lars Hultgren

Lärare i SO-ämnen

Lina Sundell

Lärare i engelska och SVA
IM-programmet
Signatur: LSL

Linnéa Gidlöf Drevin

Förstelärare
Lärare i svenska, historia och religion
IM-programmet
Signatur: LGD

Linnéa Hammarstrand

Lärare i svenska och SVA
SA-programmet
Signatur: LHD
Arbetsrum: B417

Linnea Holmberg

Specialpedagog
Andra Chansen

Lucyna Baha

Lärare i matematik
IM-programmet
Signatur: LBA

Marco Domarchi-Elgueta

Lärare i spanska
EK/NA-programmen
Signatur: MDE

Maria Sjögren

Förstelärare
Lärare i samhällskunskap och italienska
SA-programmet
Signatur: MSN

Marie Stolpe

Specialpedagog

Mats Wahlström

Förstelärare
Lärare i psykologi och sociologi
SA-programmet
Signatur: MWM

Micael Johansson

Instruktör praktik

Nelly Johnsson

Förstelärare
Lärare handelsämnen
FS/HA-programmet
Signatur: NJN

Olov Wingård

Lärare i historia, samhällskunskap och sociologiämnen
SA-programmet

Paul Hodacs

Förstelärare
Lärare i samhällskunskap, entreprenörskap och företagsekonomi
EK/NA-programmet
Arbetsrum:
Signatur:

Pernilla Söderqvist

Lärare i matematik och idrott
SA-programmet
Signatur: PST

Sanela Marijanac

Lärare i biologi och geografi
EK/NA-programmet
Signatur: SMC

Sanna Lindström

Lärare i svenska och engelska
IM-programmet
Signatur: SLM

Tor Kihlberg

Lärare i matematik och kemi
Signatur: TKG

Ulrika Spinnars

Lärare i matematik
Andra Chansen
Signatur: USS

Veronika Lönner

VFU-kontaktperson
Lärare i svenska, kommunikation och filosofi
SA-programmet
Signatur: VLR

Åsa Nygren

Lärare i historia
SA-programmet
Signatur: ÅNN

Örjan Lehrberg

Elevassistent

Uppdaterad: